Kreatywneszycie.pl

środa, 21 sierpnia 2013

Wywiad w Polskim Radiu Czwórka

W ubiegłą środę  14.08.2013 miałam przyjemność pojawić się w Polskim Radiu Czwórka, gdzie w wieczornym programie wraz z prowadzącymi rozmawialiśmy o szyciu, o nauce szycia, modzie, wykrojach, a także o moich planach, kupnie maszyny do szycia, tkaninach itp.


Jak pewnie wiecie o szyciu i tematach powiązanych z tym mogłabym mówić godzinami /tak to jest jak się to kocha/, ale czas na antenie jak i czas programu byl ograniczony, w sumie audycja trwała godzinke, ale bylo kilka wejść na antenę.

Muszę przyznać, że było niezwykle sympatycznie, wszystko przebiegało zgodnie z planem i było dobrze zorganizowane.A pozytywną energię odczuwałam jeszcze przez cały dłuugi weekend  :)

A wraz ze mną do studia przyjechał mój manekin ubrany w jedną z uszytych przeze mnie sukienek /zdjęcie poniżej/  i podczas audycji można było całą naszą Czwórkę oglądać na żywo.

Uszyta przeze mnie biało-granatowa sukienka chyba się spodobała:


Na stronie Radia pojawiła się też zapowiedź naszego spotkania:
klik-> http://www.polskieradio.pl/10/601/Artykul/909650,Kreatywne-szycie


Korzystając z okazji chciałabym polecić to Radio wszystkim tym, którzy mają już dość tych samych hitów, wałkowanych w każdej popularnej stacji, jak widać coraz więcej jest rzeczy niszowych, alternatywnych, i mają one swoje duże grono słuchaczy.
Dużym plusem jest ramówka, i poruszane w niej tematy, które są naprawdę ciekawe i praktyczne,dotyczą różnych dziedzin życia, nie ma całej tej medialnej papki, która chyba tak naprawdę mało kogo interesuje.

p.s. Wkrótce umieszczę nagranie audycji.