Kreatywneszycie.pl

piątek, 15 lutego 2013

Nowa Seria dla Dzieci

Seria Naturals:

Powstała z myślą o tym, aby zapewnić dziecku swobodę i naturalność.

 Jesteśmy zalewani sztucznymi akrylowymi tkaninami, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą świadomie i tradycyjnie dbać o zdrowie i komfort swojego dziecka, stworzyliśmy serię kocyków, które są szyte tylko z naturalnych tkanin bardzo dobrej jakości, dzięki temu nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. 

1.Kocyk/kołderka z metkami antyalergiczny 3 warstwy:

Specjalnie zaprojektowany 3 warstwowy kocyk z metkami, uszyty w Polsce (nie sprowadzany w Chin i in.).
Metki mają różnorodne faktury (karbowana, śliska, szorstka, gładka) i kolory (spokojne, jak i bardziej pstrokate). Metki stymulują rozwój dziecka.
Doskonale chłonie wodę, więc można go stosować także po kąpieli. Wykonany z flaneli, a z drugiej strony z wysokogatunkowej bawełny we wzory z postaciami z Kubusia Puchatka, którego dzieci uwielbiają.
Nasz kocyk jest wielofunkcyjny z uwagi na swoje wymiary /55x60/(do kąpieli, do wózka, jako mata do zabawy, snu).
Dodatkowa trzecia warstwa naturalnego Lnu ma działanie antybakteryjne, zapewnia przewiewność, absorbuje wilgoć, nie uczula, i nie podrażnia. Wybierz to co dobre i naturalne dla Twojego dziecka.
wymiary ok. 55x60, skład: flanela/len/bawełna.


2.Kocyk/kołderka flanela/bawełna:

Dwuwarstwowy Kocyk uszyty z bardzo dobrej jakości tkanin, z naturalnych włókien. Uszyty w Polsce (nie sprowadzany w Chin i in.). Jedna strona to bawełna a druga ciepła flanelka. Nasz kocyk jest wielofunkcyjny z uwagi na swoje wymiary /55x60/ (do kąpieli, do wózka, jako mata do zabawy, snu).
Alternatywa dla zalewających nas sztucznych tkanin. Wybierz to co dobre i naturalne dla Twojego dziecka.

wymiary ok. 55x60 , skład: flanela/bawełna.3.Kocyk/kołderka przytulanka z metkami

2 warstwowy kocyk z metkami, uszyty w Polsce (nie sprowadzany w Chin i in.). Metki mają różnorodne faktury (karbowana, śliska, szorstka, gładka) i kolory (spokojne, jak i bardziej pstrokate). Metki doskonale stymulują rozwój dziecka.
Doskonale chłonie wodę, więc można go stosować także po kąpieli. Wykonany z ciepłego polaru, a z drugiej strony z wysokogatunkowej bawełny we wzory z postaciami z Kubusia Puchatka, którego dzieci uwielbiają. Nasz kocyk jest ciepły i wielofunkcyjny z uwagi na swoje wymiary /45x60/ (do kąpieli, do wózka, jako mata do zabawy, snu).
 

Wymiary 45x60, sklad: polar/bawełna